"Itrontest:Hakkında" sayfasını değiştirmektesiniz

Şuraya atla: kullan, ara

Uyarı: Giriş yapmadınız. Herhangi bir değişiklik yapmanız durumunda IP adresiniz herkese gözükecektir. Eğer giriş yaparsanız veya bir hesap oluşturursanız, edineceğiniz çeşitli yararların yanı sıra yaptığınız değişiklikler de kullanıcı adınıza atfedilecektir.

Bu değişiklik geri alınabilir. Lütfen aşağıdaki karşılaştırmayı kontrol edin, gerçekten bu değişikliği yapmak istediğinizden emin olun ve sayfayı kaydederek bir önceki değişikliği geriye alın.
Güncel sürüm Sizin metniniz
1. satır: 1. satır:
Ansiklopediya bağımsız ve düzenlemeye açık bir Elektronik Ansiklopedi/Viki oluşumudur. Türkiyeye özgü olmak ile beraber Türkiye halkının desteği ile büyümektedir.
+
Ansiklopediya bağımsız ve düzenlemeye açık bir Elektronik Ansiklopedi oluşumudur. Türkiyeye özgü olmak ile beraber Türkiye halkının desteği ile büyümektedir.

Lütfen, Ansiklopediya sitesine bulunacağınız tüm katkıların diğer üyeler tarafından düzenlenebileceğini, değiştirilebileceğini ya da silinebileceğini hatırlayın. Yazılarınızın merhametsizce değiştirilebilmesine rıza göstermiyorsanız buraya katkıda bulunmayın.
Ayrıca bu ekleyeceğiniz yazıyı sizin yazdığınızı ya da serbest kopyalama izni veren bir kaynaktan kopyaladığınızı bize taahhüt etmektesiniz (ayrıntılar için referans: Itrontest:Telif hakları).

İptal | Düzenleme yardımı (yeni pencerede açılır)